Únor 2017

IGNORACE

24. února 2017 v 17:18 | DANNY |  NÁZORY
V tomto článku bych se chtěl vyjádřit k ignoraci - jak jí lidé můžou chápat, co je na tom dobré a co naopak zlé. Tohle téma se dá brát ze spousty úhlů.
První úhel je takový, když vy někoho ignorujete - myslím tím, když se s Vámi chce někdo poznat, spřátelit, popovídat a podobně. Není to hezký, ten člověk se totiž může pak cítit, že je nezajímavý nebo nechtěný, či zbytečný. Když se vžijete do situace, kde se chcete hrozně s někým poznat a tak mu napíšete a dotyčná osoba si to přečte, ale neodepíše. Prostě vás regulérně ignoruje. Určitě byste z toho neměli radost, že? Vím, že to můžou být třeba i otravní lidi, ale to není důvod jim neodepsat. Když jim napíšete, že nemáte zájem, tak je to možná zamrzí, ale aspoň dostanou od Vás zpětnou vazbu a nebudou žít v nějaké představě.
Potom tu je další úhel pohledu a to takový, když ignorujete někoho, kdo Vám píše nevhodný věci - ignorace je v tomto případě naprosto v pořádku, protože jakmile ignorujete haters, nedostanou od vás tu zpětnou vazbu, tak je to přestane bavit, protože uvidí, že vás to absolutně nezajímá. Tak se opět nad tím (spíše nad tím prvním) zamyslete a buďte aspoň trochu lepším člověkem :)


I YOUTUBEŘI JSOU LIDÉ!

3. února 2017 v 15:04 | DANNY |  NÁZORY
Máme tu konečně další názorový článek. Nebudu to nijak zvlášť okecávat a rovnou se na to vrhnu.
V poslední době jsem si všiml, jak hrozně youtubeři odsuzujete za to, co tvoří za videa nebo dokonce jak vypadají, což mě přijde jako absolutní blbost. Youtubeři jsou pořád lidi, stejně jako vy, nejsou to žádní roboti a to, že točí videa na Youtube, nebo že je sleduje x tisíc lidí, tak to neznamená, že nemůžou nic, co normální lidé dělají. Nyní nebudu jmenovat, ale několik lidí se dozvědělo a vidělo, jak jedna z nejznámějších youtuberek kouří cigaretu. A jaká byla jejich reakce? To si děláš srandu, taková ty nejsi, ruším ti odběr, tohle je hnusné, jsi hnusná a podobné sračky. Každý kdo chce, tak může kouřit, je to na něm! Potom tu máme další věc, když nějakým youtuberům píšete do komentářů, jak jsou tlustí, hnusní nebo hubený. Kdo tohle píše, tak se vážně musí co nejrychleji vzpamatovat a nad sebou se zamyslet. Nějak se k tomu už nechci raději vyjadřovat, protože mám na jazyku samá vulgární slova, která tu psát ani nebudu. Zkráceně - Každý si může dělat co chce, každý může dělat to, co ho baví. Je to jeho život a vy si žijte taky ten svůj. Neřešte ostatní, řešte sebe a svůj život, to Vám totiž aspoň něco do toho života přinese.