Prosinec 2016

VÁNOCE

24. prosince 2016 v 12:45 | DANNY |  NÁZORY
První Vám chci moc poděkovat za to, že jste za mnou přišli na Craftconě 2016 v Brně, bylo to skvělý. Rozdal jsem pár podpisů, a vy jste z toho měli radost, takže díky díky. Teď už ale k článku.
Jelikož je 24, což znamená že je Štědrý den, tak co bych to byl za blogera, kdybych nenapsal nějaký článek na téma Vánoce, že :D Čím jsem starší, tak ty Vánoce vnímám jinak. Určitě to takhle má spousta z vás. Když jsme byli ve věku 10 let, tak jsme z toho byli úplně vyndaný a chtěli jsme hodně dárku, hlavně ty tvrdé, měkké nás nezajímali. Abych se přiznal, tak letos ani nemám Vánoční náladu, ale to většinou přijde k večeru. Vánoce nejsou jenom o dárkách, ale o tom, aby celá vaše rodina byla spolu a nikdo nebyl sám. Vím, že je to hrozný klišé, ale je to tak, protože dárky si můžete dávat kdykoli jen chcete, nemusí to být jen o Vánocích. A za další - máte volno, nemusíte do školy a můžete chodit na zábavu, kde se zliskáte (18+ jen prosím). Vánoce v dnešní době každý vnímá jinak a buďte na všechny hodný, aspoň o těch Vánocích, i když si to třeba ta dotyčná osoba nezaslouží. Víc asi psát nebudu, protože by to bylo to samé dokola, co už znáte, tak Vám jenom popřeju Krásný Vánoce a šťastný Nový rok 2017. Snad bude lepší než tento, udělejte všechno proto, aby byl! :)


VZDĚLÁNÍ JE DŮLEŽITÉ!

8. prosince 2016 v 16:38 | DANNY |  NÁZORY
Tenhle článek bude takový motivační názor z mého pohledu - proč je studování důležité + další výhody, nebo jak to nazvat, však uvidíte sami. Doufám, že to některým pomůže.
Určitě je Vás tu hodně, kdo ještě studujete - chválím. Je tu ale i hodně lidí, kteří studují a nebaví je to - soucítím. Ať už jste na základní škole nebo na učňáku, tímhle si prostě projít musíte. Já byl na střední škole, která mě absolutně nebavila, ale úspěšně jsem jí dokončil a nyní jsem na nástavbě v oboru podnikání, kde dělám to, co mě baví a je to úplně o něčem jiném. Když to budete chtít vzdát, tak si řekněte - Buď se budu teďka pár hodin učit, budu se učit na každou písemku, zkrátka se budu učit celý školní rok a potom budu mít dobrou práci, která mě nebude nějak namáhat. Nebo bys raději celý život strávil někde ve fabrice, kde tě ta práce bude jak psychicky, tak fyzicky namáhat? Navíc velká výhoda studování je ta, že můžete mít prázdniny. Tohle je k zamyšlení a doufám, že spousta z Vás si vybere tu správnou cestu. Dělejte to, co Vás baví a bude v budoucnu naplňovat - takhle to je totiž nejlepší.