Říjen 2016

BLOGER ROKU 2016!

25. října 2016 v 15:21 | DANNY |  NOVINKY
Čus všichni! Tohle je další novinka, ze které jsem mile překvapený, ale nebojte - příští týden se můžete těšit zase na nějaký můj názor :)
První Vám chci strašně moc poděkovat, že jste mě nominovali na blogera roku 2016. Tahle prestižní anketa běží už pár let a nyní jsem i já do ní nominovaný, takže děkuji. Budu rád, když pro mě budete hlasovat. Stačí kliknout na TENHLE ODKAZ a poté kliknout na tlačítko "HLASOVAT", pak vyplníte pár údajů a potvrdíte hlas. Předem děkuji za vaše hlasy, cením si toho. Mezi mnou je celkem silná konkurence, takže i to, že jsem byl vůbec nominován je pro mě úspěch. Hlasovat můžete až do 7.11.
Děkuju všem, xx


POZVÁNKA NA CRAFTCON 2016!

17. října 2016 v 17:18 | DANNY |  NOVINKY
První Vám chci poděkovat za skvělou návštěvnost blogu, ikdyž jsem přes týden nevydal žádný článek, tak Vás to pořád bavilo sem chodit a také se u posledního článku rozběhla zajímavá diskuze, ale teď už k tématu.
Jak už můžete vidět z nadpisu - Chci Vás pozvat na akci "CRAFTCON 2016". Je to skvělá akce a příležitost se setkat se spoustu youtůberů, hudebních umělců a dalších. Tato akce má 4 zastávky - 29.10. v Ostravě, 19.11. v Košicích, 3.12. v Praze a 17.12. v Brně. Já budu na akci v Brně, takže kdo by mě rád viděl, chtěl autogram, fotku nebo si jen popovídat, tak přijďte! Podrobnější informace Vám sem ještě dodám pár dní před akcí, takže určitě čekujte tento web nebo www.craftcon.cz