Září 2016

KYBERŠIKANA

28. září 2016 v 14:16 | DANNY |  NÁZORY
Mají připojení k internetu. Mají klávesnici a deset prstů. Mohou napsat cokoli. Cokoli.
Tenhle článek je o lidech, kteří každý den část svého času tráví tím, že sjíždějí internet a tam ostatní urážejí, kritizují a píší nenávistné a nechutné komentáře. Milují, když někoho kvalitně setřou, vytočí nebo ztrapní.
Zveřejnit můj názor na toto téma mě přimělo hlavně kvůli známé youtůberce Petře Lovelyhair. Samozřejmě že spousta youtůberů a slavných osobností zažilo někdy nějakou šikanu na internetu, ale u ní to zašlo až do extrému. Myslíte, že je normální, když Vás nějaký týpek vystopuje, zjistí si vaší adresu a pak Vám za okno dá dopis, kde je psáno, že Vás zabije nebo že umřete? A aby toho nebylo málo, tak ještě krouží kolem baráku ve svém autě? Tohle je už podle mě naprosto na hlavu a ten muž by se měl jít vážně léčit jako ostatní lidé, kteří zbožňují kyberšikanu a dávají všem najevo, jak moc jste povrchní, nudní, moc mladý a nebo naopak moc starý. Prohrál jste někdy něco nebo jste něco udělali špatně? Měli by jste se zabít. Vy jste spolykal prášky? Chcete na sebe jenom upozornit. Máte o pár kilo navíc? Jste tlustá, nenažraná bachyně. Jste hubená? Nepochybně máte mentální anorexii. A s tímhle můžu pokračovat ještě pár týdnů. Lidi, co tohle dělají si neuvěřitelně serou do huby a nejlepší obrana vůči nim je dělat, že Vás nezajímají, protože s lidmi, kteří mají tak nízkou úroveň (nebo spíše žádnou) nemá cenu ztrácet čas.


DNEŠNÍ GENERACE

16. září 2016 v 14:03 | DANNY |  NÁZORY
Jak už podle názvu článku víte, tak dnešní názor bude na lidi, kteří se chovají jako kidy aneb vítejte ve 21. století. Tento článek je spíše o dětech ve věku 8-17ti let. Neházím všechny do jednoho pytle - zkrátka někdo se chová líp a někdo hůř. Pamatujete si, jak jsme chodili ven "na lítačku", jak jsme čekali, až nás rodiče zavolají, že už máme jít domů a nebo když jsme jeli někam na nákupy, tak nás zajímali jenom sladkosti nebo nějaké ptákoviny? Tak přesně tohle dnešní generace nezažije, protože dle mého názoru je jejich dětství úplně v prdeli. Děti chtějí nový oblečení, které může být někdy i kontroverzní na jejich věk, nový mobil - především iPhone a jediný co znají je koukání na Youtubery. Neříkám, že sledování Youtůberů je něco špatnýho, ale když za vámi příjde 10ti letá holka a řekne vám: "Ty nevíš co je to #kappa? Tak to je #lol" a do každé věty cpe nějaký hashtag, tak je to celkem bída. Dále jsou tu ti, kteří berou drogy, kouří a pijí alkohol. Netvrdím, že já jsem pil alkohol až v 18ti, taky kdo jo, žejo :D Tady jde ale o to, že v dnešní době se ty děcka opijí a ještě si to dají do statusu na FB a myslí si, jak moc jsou drsní a dospělý. Omyl, tohle není hrdinství, ale tragédie. Rozhodně jim nebudu nic zakazovat, je to jejich život, ale měli by se nad sebou zamyslet, protože jde o ně a o jejich image. Vím, že tímhle nic nezměním, že to tak prostě je a bude, ale je to celkem smutný, jak se ta generace mění v horší. Proto jsem rád, že naše generace měla tak skvělí dětství a určitě bude semnou souhlasit. A vy ostatní pokud patříte mezi ty "horší", tak se nad sebou zamyslete a začněte se chovat trošku na úrovni. Myslím to s Vámi dobře :)


PRAVDA O MILEY CYRUS!

9. září 2016 v 17:44 | DANNY |  NÁZORY
Než se s Vámi podělím o svůj názor na Miley Cyrus, tak Vám chci poděkovat, protože mi přišel email, že jsem byl nominovaný na Ynspy Awards 2016. Akce nebo spíše festival O2 Ynspirology CON se koná zítra 10.9. ve Zličíně, tak se na Vás těším a ještě jednou díky! Teď už ale k tématu.
Miley Cyrus - holka, kterou zná snad každý, ať už v tom dobrém světle nebo špatném. Píše se, že je to jedna z nejvíce nenáviděných osobností, ale proč? Protože si dělá co chce, co se jí líbí a co má ráda? Nebo proto, že je sama sebou? Většina lidí v ní vidí tu přeslazenou Montanu. Kvůli této roli se musela chovat hezky, slušně, sladce a napíšu to naplnou hubu - nemohla být sama sebou, protože podepsala smlouvu, ve které bylo jak by se měla chovat, když je to vzor pro 123659845 dětí. Teď, když jí smlouva vypršela, tak je sama sebou a spousta lidí jí za to zkritizovalo. Je pravda, že to někdy přehání, ale musíte rozdělovat dvě věci. To, jaká je její image a to, jak se chová v osobním životě. Hodně lidí se podívá na fotku Miley, kdy jí bylo 14 a řeknou, že se změnila. No ano, je to jako kdyby jste vzali fotku Lady Gagy, kde jí bylo 8 a fotku z dneška, tak ano i ona se změnila. Spousta lidí oslovují Miley jako děvku. Znají vůbec tento pojem? Miley má už přes 4 roky stejného přítele, dokonce snoubence. Dále hovoří, že se obléká jako štětka. Jednou si na předávání cen vzala dlouhé šaty a lidé o ní říkali, že je nudná. Takže buď je to štětka a nebo nudná holka. Ať udělá tu nejlepší věc na světě, tak si ty lidé stejně najdou nějaký důvod, jak jí zkritizovat.
Byl bych rád, kdyby lidi přestali vše tolik řešit a radši místo toho, aby se dívali na to, co kdo udělal nebo co kdo dělá, tak se zaměřili na to, co dělají oni sami. Ona vytvořila nadaci a charitu pro lidi bez domova a pro lidi postihnuté šikanou. Co udělali oni? Napsali nenávistný komentář, řekli na její jméno nadávku, myslejíc si, jak jí sundali. Denně se snaží přes různé banky, organizace, charity, vládu a podobně získat prostředky pro mladé lidi, co to potřebují, dává do charity peníze. Co udělají oni? Napatlají si na držku make-up, vyrazí do města, řeší a shazují ostatní lidi okolo sebe, stěžují si na život a tak dále. Kdo je tady pak ta děvka se špatnou image?