Srpen 2016

NAHÉ FOTKY ČESKÝCH YOUTUBEREK!

30. srpna 2016 v 16:43 | DANNY |  NÁZORY
Tak tu máme konečně první názorový článek. Původně to měl být můj názor na Pokémon Go, ale jelikož mi přišlo, že už toto téma nějak upadlo (což jsem také očekával, že to bude horké jenom chvíli), tak tu pro Vás mám jiné, žhavější a myslím, že i zajímavější téma ke kterému bych se rád vyjádřil.
Kdo se pohybuje v Youtube scéně stejně jako já, tak určitě si všiml, že se tam řeší spoustu zajímavých věci - Od kopírování a přiživování se na ostatních youtuberech až po nahé fotky holek z české youtube scény. Tyhle "Youtube války" mě příjdou naprosto zbytečné, ikdyž obdivuji Carrie Kirsten, že si nenechá srát na hlavu a uvede všechno na pravou míru. Každopádně nehodlám se tu tady snižovat na tak nízkou úroveň jako Danny z TVTwix a nebudu tu na nikoho vytahovat špínu, osobní věci či nějaký hate. To co předvedl Danny je naprosto ubohé a zasloužil by si bídu. Nic jiného.
Každopádně nahé fotky Týnuš Třešničkové jsou dle mého názoru pravé. Je mi té holky líto, protože si teď musí prožívat né zrovna hezké období, ale ruku na srdce - je to její blbost, že se tak fotí, když ví, jaký má vliv na internetu. Když to shrnu, tak si člověk může dělat co chce, ale počítejte s následkem, který nemusí být vždy jen pozitivní. To platí i na Vaše chování na sociálních sítích. Cokoliv řekneš, tak to nevypovídá o tom, jací jsou druzí, ale o tom, jaký jsi Ty sám.