Duben 2016

Web Awards 2016

21. dubna 2016 v 12:46 | DANNY |  NOVINKY
Čus všichni! Tohle je můj druhý článek a já už teď tento blog zanedbávám. Jo Danny, to brzo. Nebudu se tu vymlouvat, to nemám v plánu. Jednoduše jsem byl delší dobu nemocný a potřebuji se co nejdříve hodit do kupy, abych mohl fungovat, protože ve škole mám teď jedno z nejdůležitějších období. To je tak stručně k věci, proč jsem nic nepřidal. Ale teď už k příspěvku, protože o škole se nikdo moc bavit nechce, že :D

Jak minulý, tak i tento rok jsem byl nominovaný na Web Awards 2016 v kategorii "Nejlepší objev", za což děkuji. Minulý rok jsem skončil na 2.místě a za to vám chci také poděkovat (1.místo obdržela LucyPug, která si to by the way zasloužila). A na jaké příčce skončím letos? To záleží na vás! Děkuji vám za hlasy a vaší podporu :)


Ještě se neznáme, jsem Danny.

8. dubna 2016 v 16:41 | DANNY |  NOVINKY
Tohle je článek na způsob něco jako "Ahoj všichni!" *stěrače*.
Nechci sem psát informace o sobě, např. kolik mi je let, kde jsem se narodil a podobně. Tohle přece není životopis, ale přivítání na mém brand new blogu! A zjednodušeně, co tady najdete? Novinky o mě a o mojí tvorbě, co chystám nového, popř. co se nového udělo. Dále tu budete mít mojí hudbu a videa. Kdo mě zná déle, tak ví, že na youtube.com vlastním kanál, kde mám svůj první cover. Tím vás chci nenápadně nasměrovat na moje sociální sítě, abyste mě odebírali, sledovali a další srandy :D Z velké části tu ale najdete moje názory, které mohou být névždy slušné a se kterýma určitě nebudete všichni souhlasit, ale to časem poznáte, že jdu rád proti proudu :) Potom tu najdete rubriku "Ostatní", kde se budou objevovat různé shity, který jsem neměl kam jinam dát :D Tenhle článek je takový slušňácký, ale to k úvodu asi patří, no ne? Nechci sem psát žádný ultra dlouhý článek, protože ty nikoho nebaví :D Takže prostě a jasně - Sledujte tento blog, sledujte mě a dozvíte se víc. Dík moc :)

Pac a pusu, vaše super drbna (lol, dělám si prdel)